Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zbraně vietnamských bojovníků

Název: TT-33 Tokarev, Ráže: 7.62 x 25, Kapacita zásobníku: 8

Standardní ruská pistole používaná během a po 2. světové válce, později byla nahrazena Makarovem. Ve východních státech jako je Čína a Severní Korea bylo vyrobeno mnoho kopií této pistole.

Můj názor: Tuto pistoli využijete asi jen v multiplayeru, když hrajete za VC. Je dobrá pouze na krátké vzdálenosti a v případě, že vám dojdou náboje do silnější zbraně.

Hodnocení: 1/5

Název: Makarov, Ráže: 9 x 18 mm, Kapacita zásobníku: 9

Tato zbraň byla vyrobena pro základní osobní obranu. Používána armádními důstojníky a policisty v Sovětském svazu. Vyráběna také v Číně, Belgii a Východním Německu. Standardní zbraň Rudé armády. Je spolehlivá, účinná a lehká.

Můj názor: Nejlepší pistole vietnamských bojovníků. Je opravdu vynikající na krátké vzdálenosti. Také kapacita zásobníku je na pistoli docela dost, a proto jí dejte určitě přednost před Tokarevem.

Hodnocení: 2/5

Název: PPS-41, Ráže: 7.62 x 25, Kapacita zásobníku: 71

Proslulý sovětský samopal Špagin byl hodně používán za 2. světové války. Po válce byl vyvážen do mnoha zemí. Díky velké kapacitě zásobníku a rychlé střelbě je velmi užitečný na krátké vzdálenosti.

Můj názor: Podle mě se jedná o nejlepší samopal v rukou Vietnamců. Je poměrně přesný i na delší vzdálenosti a jeho kapacita zásobníku je také úžasná. Pokud tedy hrajete multiplayer za VC doporučuji si vzít tuto zbraň.

Hodnocení: 4/5

Název: PPS-43 Sudajev, Ráže: 7.62 x 25, Kapacita zásobníku: 35

Jde o zřejmě nejlepší sovětský samopal z 2. světové války. Byl vyráběn v Leningradu během 900 dní obléhání z místních materiálů. Po válce byl mohutně vyvážen do Asie, Číny a Severní Korey. Je velmi hlučný a je používán především na Blízkém východě.

Můj názor: I přesto, že je tato zbraň velmi známá a je považována za nejlepší sovětský samopal z 2. světové války, ve hře moc dobrý není. Je nepřesný a má jen automatický mód střelby. Je dobrý akorát na krátké vzdálenosti.

Hodnocení: 2/5

Název: Mosin-Nagant, Ráže: 7.62 x 54R, Kapacita zásobníku: 5

Třebaže historie této ruské zbraně sahá až do roku 1891 , byla vyráběna především po 2. světové válce. Třebaže není příliš spolehlivá, je velmi používaná a docela přesná.

Můj názor: Myslím, že je to nejhorší odstřelovačka ve hře, protože má jen 5 nábojů v zásobníku, nemá kvalitní míření a na dlouhé vzdálenosti má menší účinek než ostatní odstřelovačky. Ale i tak se pořád jedná o dobrou pušku, kterou asi nejvíce využijete v multiplayeru.

Hodnocení: 2/5

Název: SKS Simonov, Ráže: 7.62 x 54R, Kapacita zásobníku: 10

Návrh na výrobu této útočné karabiny přišel během 2. světové války. Masová produkce začala po válce a zbraň byla vyvážena do mnoha zemí. Kopie byly vyráběny v Číně, Severní Korey, Východním Německu a Jugoslávii. Odhadem bylo vyrobeno asi 15 miliónů kusů. Jde o přesnou a spolehlivou pušku. Spolu s AK-47 bylo SKS hojně rozšířeno mezi partyzány.

Můj názor: Dobrá karabina, kterou doporučuji hlavně na střední vzdálenosti, protože na takové vzdálenosti má vysoký účinek. 10 nábojů v zásobníku není sice nijak moc, ale přeci jenom o trochu lepší než o Mosinu.

Hodnocení: 3/5

Název: Twin barrel shotgun, Ráže: Kalibr 12

Klasická lovecká dvojhlavňová brokovnice. Extrémně účinná a smrtící na krátké vzdálenosti.

Můj názor: Stejný jako u Remingtonu. Na krátké vzdálenosti je bezvadná, ale se zvětšující se vzdáleností účinnost dramaticky klesá. Jen 2 náboje vás také hodně omezují.

Hodnocení: 2/5

Název: AK-47 Kalashnikov, Ráže: 7.62 x 39 WP, Kapacita zásobníku: 30 (ve hře 28)

Kalashnikov je výborná ruská útočná puška, široce používaná a vyráběná v mnoha zemích. Je velmi spolehlivá a přesná, může být používána v každém prostředí, za každých podmínek. Je to jedna z nejlepších zbraní ruských jednotek. Mnoho amerických vojáků ze speciálních jednotek používají Kalashnikov místo standardní výzbroje, nejen pro jeho velkou spolehlivost, ale také pro zmatení nepřítele - AK-47 je poměrně hlučná zbraň.

Můj názor: Tak jako ve skutečnosti je i ve hře AK-47 výtečnou útočnou puškou - přesnost, účinnost, spolehlivost, rychlost střelby. Společně s M-16 jsou to podle mě dvě nejlepší zbraně ve hře. Doporučuji pro většinu misí v singleplayeru a pro VC bojovníky v multiplayeru.

Hodnocení: 5/5

Název: SVD Dragunov, Ráže: 7.62 x 54R, Kapacita zásobníku: 10

Dragunov původně vycházel z AK-47. Jeho hlavní role je extrémní účinnost na velkých vzdálenostech. Tak byla ruské armádě poskytnuta velmi mocná zbraň. Nicméně je to velmi spolehlivá a přesná, dnes už standardní odstřelovačská puška. Hojně používaná Armádou České republiky.

Můj názor: Nejlepší odstřelovačka v rukou nepřítele. Dragunov je až neuvěřitelně přesný a účinný. Pokud má nějaký Vietnamec tuto zbraň v ruce, stává se pro vás cílem číslo jedna, protože pokud ho rychle nezabijete, nadělá pěkné škody. V singleplayeru Dragunov asi moc nevyužijete, poněvadž je lepší brát si spíše M1 Garand, který má lepší optiku.

Hodnocení: 4/5

Název: RPD-Degtarev, Ráže: 7.62 x 54R, Kapacita zásobníku: 100

Sovětský lehký kulomet z období 2. světové války. Po válce byl vyvážen do mnoha komunistických zemí.

Můj názor: Tak jako u M60 bych řekl, že používat tuto zbraň je skoro k ničemu, pokud něco nebráníte. Je těžký, na dlouhé vzdálenosti není moc přesný a jedinou výhodou je velká kapacita zásobníku.